Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини середи, 8 серпня

Брьоня нова та БТРи нашi мiцнi, а кордон iз Молдовою охороняють антивампiрськi поля. Шануймося!
""

Нові корпуса для БТР-4 вже збирають у Харкові

Перший експериментальний корпус бронетранспортера БТР-4 вже збирають на заводі ім. В.О. Малишева у Харкові, що входить до Укроборонпрому. Про це повідомив Президент Петро Порошенко. Наразі триває складання та зварка нижньої частини корпусу військової машини. Загалом зварювальники, слюсарі та інструментальники заводу мають з’єднати понад 1700 деталей, з них більше 400 – броньованих. У разі успішного проходження тестових випробувань, завод отримає дозвіл на виробництво і зможе приступити до серійного випуску корпусів бронетранспортерів. Цим красивим відео передаємо полум'яний привіт нашим мишебраттям та бажаємо нехай щастить!

 

Восени планується ввести в експлуатацію перші локомотиви від «General Electric»

Прем'є-міністр Володимир Гройсман впевнений, що перші локомотиви, які були вироблені і укомплектовані для ПАТ «Укрзалізниця» по коопераційному договору з американським гігантом, вже вийдуть на маршрути. Всього обсяг партії, яку поставить компанія, становитиме не менше 30 машин. І вона, як планується, стане лише початком багаторічної співпраці. Угода про співпрацю була підписана у кінці лютого цього року, загальна вартість становить близько 1 млрд доларів і розрахована на 15 років.

 

Купівельна спроможність населення зросла за 5 років на 7%

Про це свідчать дані статистики, які звели у інфографіку Ukraine Now. Так, у 2014 році кошик соціально важливих товарів укупі із комунальнами платіжками складали 34% від заробітньої платні. У цьому році ця цифра впала до 27%. Хоча у абсолютних цифрах у гривні це виглядяє як яскрава ілюстрація зради - п'ять років тому одна й та сама кількість товарів коштувала майже 400 грн, у той час як у 2018 - майже 1000 грн. 

 

В Україні найнижчі ціни у світі на послуги інтернет

Дослідники Numbeo - однієї з найбільших у світі баз даних про міста і країни, встановили, що українцям його вартість, в середньому, обходиться в 5 доларів на місяць. А найдорожчий інтернет виявився в Аддіс-Абебі (Ефіопія, 244,76 доларів), Гамільтоні (Бермудські острови, 149,45 доларів), Хараре (Зімбабве, 124,70 доларів), Абу-Дабі (ОАЕ, 116,84 доларів) і Анкориджі (США, 105,64 доларів). Серед українських міст найдешевші тарифи в Одесі ($4,63), Києві ($4,34), Дніпрі ($4,28), Львові ($3,93) і в Сумах ($3,01). Всього було проаналізовано 546 міст світу.

Wizz Air вдвічі збільшив пасажиропотік на українських рейсах

Авiакомпанія Wizz Air в січні-липні 2018 року перевезла на рейсах, пов'язаних із Україною, понад 700 тисяч пасажирів, що вдвічі більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. «Це робить Wizz першим найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні», – впевнені у перевізника. «Наше постійне розширення діяльності в Україні підкреслює прихильність Wizz Air країні, а також продовжує стимулювати розвиток місцевого туризму», - зазначила в. о. керівника корпоративних комунікацій Wizz Air Соріна Ратц. В країні авіакомпанія пропонує перельоти по 33 маршрутам в 11 країн з 3 українських аеропортів. Але це поки що. У планах компанії збільшення як маршрутів, так і аеропортів вильоту.

 

Банківський сектор залишається прибутковим

У І півріччі банківська система була прибутковою, банки фокусувалися здебільшого на роботі з фізичними особами, збереглися високі темпи припливу депозитів населення та роздрібного кредитування. У ІІІ кварталі ці тенденції збережуться, очікується також сезонне пожвавлення кредитування бізнесу. У ІІ кварталі 2018 року банки продовжували активно кредитувати населення. Передусім вони надавали споживчі кредити на поточні цілі. Чисті гривневі кредити фізичним особам за цей період зросли на 7.4%, або на 39.2% р/р. У квітні-червні збереглися високі темпи  припливу гривневих коштів населення до банківської системи (+8.7% кв./кв. та +21.4% р/р). Державні банки продовжували нарощувати обсяги депозитів у валюті. Зростання валютних вкладів бізнесу забезпечили переважно державні монополії. Банківський сектор залишається прибутковим – за перше півріччя банки отримали 8.3 млрд грн чистого прибутку.

 

Виробники часнику з Одещини виходить на нові ринки

В Одеській області, на кордоні з Молдовою, розвивається найбільше в країні підприємство з вирощування та переробки часнику «АгроПатріот». Всього за кілька років у регіоні створили сучасне підприємство, яке займається вирощуванням і переробкою часнику в промислових масштабах. Виробництво відповідає всім європейським стандартам. «Цього року отримуємо сертифікат Global GAP, у подальшому отримуємо HASP іISO. Це нам необхідно для роботи, передусім, з іноземними покупцями», – розповідає власник компанії-виробника Ян Мишкевич. Отже, можемо впевнено констатувати: антивампирська оборона в нас на найвищому рівні.

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.