Вечір на позитиві: гарні новини четверга, 9 серпня
Розпочато серійне виробництво снарядів до «Гіацинту» або як подарувати мишебрату квіточку
В Україні запустили нові виробничі дільниці із виготовлення артилерійських боєприпасів великих калібрів для артилерійської установки «Гіацинт». Виробництво організовано у ДАХК «Артем», який належить до комплексу Укроборонпрому. «Ми не лише відновили виготовлення боєприпасів для ЗСУ, але й зробили їх більш точними, більш ефективними, збільшивши потужність української армії. Вже найближчим часом ми готові поставити виробництво найдефіцитніших боєприпасів на серійний потік», - зазначив Президент Петро Порошенко. Зарєво зі східно-північного напряму видно неозброєним оком, задля забезпечення нормального функціонування дихальної системи наголошуємо на необхідності вдягнути протигази – надто дме сірководнем антропогенного походження з московських боліт.
Данська JYSK планує щорічно відкривати в Україні близько 12 нових магазинів
«Ми в цьому фінроці відкрили п'ять магазинів і працюємо над відкриттям в серпні ще двох магазинів JYSK в Харкові. У середньому, ми плануємо відкривати по 12 магазинів щорічно. Нам потрібно, умовно, 10 років для того, щоб закрити потреби ринку України. Починаючи з вересня, всі магазини JYSK будуть відкриватися в новому форматі 3.0. Усі працюючі магазини протягом шести років також будуть перебудовані», - розповів виконавчий директор JYSK в Україні Євген Іваниця. Мережа JYSK почала розвиватися в Україні в 2004 році. Станом на серпень 2018 року мережа представлена 40 магазинами в 20 містах, а також інтернет-магазином. На міжнародному ринку мережу JYSK налічує понад 2,6 тисяч магазинів в 50 країнах світу, переважно в Європі.
«Миронівський хлібопродукт» потрапив у рейтинг найбільших виробників курятини у світі
Український виробник, відомий своїм брендом курячого м’яса «Наша Ряба», обійшов у рейтингу ризиків американські і китайські компанії, розташувавшись із своїм помірним рівнем поруч з бразильськими виробниками BRF SA і JBS SA, шведською Scandi Standard AB та китайської WH Group Ltd. У так званий чорний список потрапили гіганти харчової промисловості з Мексики, США, Росії, Китаю, Японії, Сінгапуру, Франції та Австралії. А також нагадуємо, що Україна входить до ТОП-10 країн-виробників м’яса птиці, щороку відкриваючі нові ринки для своєї високоякісної продукції.
«Укрспирт» налагоджує експорт до Великобританії
Державне підприємство «Укрспирт» набуло членства у британський Асоціації торгівців вином та спиртом (WSTA). Це стало можливе після вдалих перемовин менеджменту компанії з правлінням Асоціації під час Міжнародної виставки вина і виноробства London Wine Fair 2018, яка відбулася в травні цього року. Aсоціація представляє понад 300 компаній, що виробляють, імпортують, експортують, транспортують та продають вина та алкогольні напої в Об'єднаному Королівстві. Це значний крок для просування інтересів державної монополії з виробництва спирту у Великій Британії, налагодження ділових контактів та пошуку нових ринків збуту для вітчизняної продукції, зазначили у компанії.
В Україні відроджується традиційне палинковаріння
ТОВ «Агрофруктсервіс» стало першим сертифікованим українським виробником міцного напою з плодових спиртів – палинки. Потужність підприємства становить 1000 пляшок палинки в день (ТМ «ПАЛИНОЧКА» та ТМ «Перша Закарпатська Палинчарня»). Для цього підприємство переробляє до 7 тонн фруктів та ягід на добу. «Наш завод оснащений найсучаснішим технологічним обладнанням, виготовленим на замовлення в Європі, та відповідає найсуворішим критеріям і вимогам ЄС. Випробовування нашого обладнання, тестування повного процесу виробництва та навчання персоналу підприємства провели спеціалісти Асоціації палинкарів Угорщини. Наразі на підприємстві працює 17 постійних робітників, а також залучається близько 12 сезонних», – зазначив директор підприємства Василь Майороші. «Створення подібних підприємств сприятиме збільшенню конкуренції на ринку переробки фруктів і ягід, що дозволить фермерам розраховувати на конкурентні ціни з боку переробників», - вважає голова Асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.
Індекс будівельної продукції зріс на 12%
Протягом червня цього року у порівнянні із попереднім місяцем індекс будівельної продукції зріс на 12,3%. Загалом, за підсумками перших 6-ти місяців 2018 року, підприємства України вже виконали будівельні роботи на суму 48 млрд грн. На думку експертів, кожна інвестована в будівництво гривня приносить державі у п'ять разів більше. В Україні, після деякого спаду, сфера будівництва пожвавилася і продовжує розвиватися досить активними темпами. Бо то все від зубожіння ж, кажуть вам, ви що, не довіряєте ЗМІ за стандартами БіПіСі?
У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.