Перейти к основному содержанию

СБУ разоблачило «крота» в харьковском управлении Службы Безопасности (видео)

""

Служба безопасности Украины разоблачила «крота» в собственном управлении в Харьковской области — бывший чиновник Харьковского горсовета устроился в СБУ после начала войны, сливал врагу разведданные и даже просил нанести удар по зданию, где расположен личный состав СБУ.

Об этом сообщает Служба безопасности Украины. Задержанный был сотрудником координационного штаба Управления СБУ в Харьковской области. Благодаря своему служебному положению, он мог передавать врагу украинские разведданные о вс рф, информацию о планах и деятельности ВСУ, правоохранительных органов, спецслужб.

По данным следствия, предатель — бывший чиновник Харьковского городского совета. Он был завербован агентом ФСБ, который сам вышел на него. В обмен на сотрудничество предатель получил гарантии для себя и своей семьи на случай, если Россия оккупирует Харьковщину.

Он был задержан «на горячем» — после того как «крот» попросил врага нанести удар по объекту, где находится личный состав СБУ. Ему сообщено о подозрении в государственной измене во время военного положения (ч. 2 ст. 111 УК Украины), подозреваемый уже отправлен под стражу.

СБУ также поделилось видео задержания предателя.

 

СБУ викрила «крота» спецслужб рф у харківському управлінні Служби безпеки

СБУ викрила «крота» спецслужб рф у харківському управлінні Служби безпеки Служба безпеки України затримала співробітника координаційного штабу Управління СБУ у Харківській області, який працював на спецслужби рф. За завданням ворога він влаштувався в українську спецслужбу невдовзі після широкомасштабного вторгнення росії. Завдяки своєму службовому становищу затриманий передавав ворогу українські розвіддані про зс рф, а також про плани і діяльність ЗСУ, українських правоохоронних органів і спецслужб. Окупанти використовували цю інформацію для передислокації власних підрозділів з метою захисту їх від артилерійських ударів ЗСУ. Крім того, ці дані рф використовувала для планування диверсій, а також масованих артилерійських і прицільних ракетних обстрілів по стратегічних об’єктах міста. За даними слідства, зрадником є колишній посадовець Харківської міської ради. Він був завербований кадровим співробітником фсб, який сам вийшов на нього. В обмін за співпрацю ворог надав «кроту» гарантії безпеки для нього і його родини, якби рф вдалося захопити регіон. За даними контррозвідки СБУ, зібрані відомості агент передавав представнику російських спецслужб через закриті канали зв’язку з дотриманням правил конспірації. Правоохоронці затримали зрадника «на гарячому» – після того, як він попросив представника спецслужб рф завдати удару по об'єкту, де знаходиться особовий склад СБУ. «Як би не намагалась рф плести свою агентурну мережу в різних органах влади, ми системно протидіємо цьому. Сьогодні – це стало одним із головних пріоритетів Служби. Адже ефективна робота із виявлення ворожих агентів та колаборантів не лише дозволяє врятувати сотні й тисячі життів, але й загалом наближує нашу перемогу. І очищення СБУ – один із важливих напрямків такої діяльності. Усіх зрадників чекає сурове покарання!» – підкреслив в.о. Голови Служби безпеки України Василь Малюк. Наразі агенту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Викриття злочинної діяльності проводили співробітники СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора. Примітка: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Posted by Служба безпеки України on Tuesday, August 9, 2022


Читайте также

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.