Перейти к основному содержанию

ДТЭК сегодня оставил Апелляционную палату ВАКС без света – суд переносит заседания

""
Источник

Апелляционная палата Высшего антикоррупционного суда Украины сегодня сидит без электроснабжения до 19:00. В самом суде заявляют, что их никто не предупредил об отключении. Но на сайте ЧАО «ДТЭК Киевские электросети» отключение значится как плановое.

На Facebook-странице суда говорится, что «произошло отключение электроэнергии без предварительного уведомления суда», поэтому регистрацию процессуальных документов они смогут проводить только после возобновления электроснабжения.

В ЦПК по этому поводу напомнили, что «1 декабря в 14:00 в Апелляционной палате ВАКС должно состояться рассмотрение апелляции на решение судьи первой инстанции ВАКС Екатерины Широкой не возобновлять расследование схемы Роттердам+. Среди фигурантов производства - двое топ-менеджеров ДТЭК. Главным бенефициаром схемы считается Ринат Ахметов».

А на сайте ЧАО «ДТЭК Киевские электросети» по адресу «Хрестовий провулок, 4» действительно указано плановое отключение. А отдельных сообщений о том, был ли уведомлен суд о грядущем отключении, пока нет.

Обновлено. С нами связалась гроза Шабунина пресс-служба ДТЭК Киевские электросети. Публикуем:

ДТЕК Київські електромережі виконував стандартний плановий ремонт на електрообладнанні, що живить в тому числі Апеляційну палату Вищого Антикорупційного суду

23 листопада проводяться стандартні планові роботи на обладнанні трансформаторної підстанції №4711, що живить побутових та юридичних клієнтів. Для проведення робіт необхідно було тимчасово обмежити електропостачання для безпеки спеціалістів, що виконують ремонт. Без електропостачання в тому числі залишились і приміщення Апеляційної палати Вищого Антикорупційного суду України. Інформація про заплановане відключення була розміщена на сайті компанії ДТЕК Київські електромережі за 5 днів до проведення робіт, як це передбачено законодавством.

ДТЕК Київські електромережі на 23 листопада були заплановані стандартні планові роботи на трансформаторній підстанції №4711. Фахівці усували дефект в роботі обладнання для того, аби попередити аварійні відключення світла. Роботи планували проводити в проміжку часу з 9:00 до 19:00. Фактично ж вони були закінчені до 14:00.

Під час виконання ремонту електроенергія була відсутня у частині будівель на Хрестовому провулку, вулицях Григорія Царика, Омеляновича-Павленка та Московській. В тому числі в будівлі на Хрестовому провулку, 4, яку займає Апеляційна палата Вищого Антикорупційного суду.

Мережі — це найважливіша складова інфраструктури, тому вони потребують постійної діагностики та своєчасного ремонту. Тому ДТЕК Київські електромережі регулярно проводить планові ремонти. Інвестиції для підтримання мережі в справному стані допомагають завчасно запобігти несправностям і, як наслідок, не залишати клієнтів компанії без світла непередбачувано та на довгий період часу.

Компанія щонайменше за 5 днів попереджає про заплановані відключення на сайті ДТЕК Київські електромережі у розділі «Планові відключення».


Читайте также

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.