Перейти к основному содержанию

#PiMpatreon. Донбас: чотири шляхи

Ранній доступ продовжує лагідну українізацію. І ось новий анонс
""

Ще тиждень тому все закипало навколо прізвища Сивохо. Сергій Сивохо — уродженець Донецька, тож не дивно, що Зеленський погодився призначити його радником секретаря Радбезу з питань реінтеграції Донбасу. Ось він і радив. Під тиском невдоволених перспективою переговорів із представниками ОРДЛО його звільнено з посади радника. А на Банковій досі проходять мітинги під гаслом «Ні капітуляції!». Незважаючи на всі протести, треба нарешті щось вирішувати.

Існує чотири шляхи розв’язання проблеми Донбасу. Усіх їх так чи інакше вже пропонували і певною мірою обговорювали в різних середовищах.

Перший шлях — військовий наступ, унаслідок чого Донбас, на думку багатьох військових, можна визволити за лічені дні, а то й години. Проте іншим наслідком може бути наступ озброєних до зубів орд, які давно стоять на кордоні з Україною і чекають наказу про захоплення Харкова, Запоріжжя та інших наших міст, текст якого Путін уже давно підготував. Виправдання він знайде і сформулює. Тоді матимемо не «ДНР» і «ЛНР», а повну «ПіСУАР».

Забувати про з’їзд рад південних і східних областей у Сєвєродонецьку 28 листопада 1994 року не варто. Звичайно, НАТО і Захід відреагують на нову фазу війни дуже глибокою стурбованістю, різким засудженням та кількома новими персональними санкціями. І не більше. Адже досвід ми вже маємо після анексії Криму Росією та її агресії на Донбасі.

Продовження тексту в ексклюзивному доступі. І там не все настільки очевидно, як ви могли подумати :)

  • Нудно? Не витрачайте час, ми його зекономимо: на сайті вистачає авторских матеріалів.
  • Анонси виділяються навіть у назві – ми нікого не обманюємо.
  • Якщо матеріал подобається, завжди раді бачити вас на нашому Patreon: слідкувати за оновленнями раннього доступу та ексклюзивної частини можна за тегом #PiMpatreon.
Рекомендуемые публикации

Баллада про людську тупість

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.