Перейти к основному содержанию

Свято прийшло! Як військовий Святий Миколай привітав дітей

Фото додаємо :)
""

Примітка редактора. Це зовсім невеличкий текст, але розбавлений світлинами: ми ні за що не пропустимо таку приємну тему, як привітання військовими простих українських діток. Свято прийшло, і принесли його саме наші захисники. А в той час, коли влада відчайдушно намагається демонізувати нашу військову еліту, саме такий підхід продемонструє, в кого які цінності стоять на першому плані. Далі розповість Олена Степанюк.

Сьогодні воїни танкового батальйону 54 Окремої механізованої бригади привітали з Днем святого Миколая учнів Бугаївського та Оскільського ліцеїв на Харківщині.

Гарний вечір у хорошій компанії. Фото: Андрій Гуділін

Підрозділ відносно недавно вийшов з району виконання бойових завдань у складі Операції об’єднаних сил і зараз готується до повернення на фронт. Але про своїх маленьких волонтерів і водночас підшефних військовослужбовці не забувають. 

Свято наближається? Та воно вже тут! Фото: Андрій Гуділін

Громади Бугаївки та Оскілу із самого початку російської гібридної агресії допомагають нашим воїнам чим можуть. 

Це не професійна фотосесія, й саме це додає звіту природності. Фото: Андрій Гуділін

— Звідси виходили перші підрозділи, які брали участь у найжорстокіших боях поблизу міста Слов’янськ у 2014 році. Їх завжди радо розміщували, приймали, намагалися втішити чимось смачненьким та корисним перед виходом на небезпечні завдання. От і наймолодші мешканці громади допомагають нашому війську чим можуть з першого класу шкільної парти, — розповідає заступник з морально-психологічного забезпечення танкового батальйону 54 окремої механізованої бригади Тетяна Науменко.

Щастя дітей у такий складний для держави момент важко переоцінити. Фото: Андрій Гуділін

Оскільки зараз матеріальне забезпечення війська значно покращилося в порівнянні з 2014 роком, і ним більше займаються дорослі мешканці сіл, найдорожча та найважливіша сьогодні моральна підтримка. 

Свято лишається святом. Фото: Андрій Гуділін

Діти з радістю передають тепло своїх маленьких, але потужних сердечок у справжніх витворах мистецтва. Більше того, вони постійно їздять в район проведення Операції об’єднаних сил у складі потужного місцевого творчого колективу. Учні неодноразово виступали перед нашими воїнами на Сході.

Фото: Андрій Гуділін

— Бояться, але їдуть, — каже директор Бугаївського ліцею Ніна Веприцька. — Адже не їхати не можуть. І при кожному виїзді сперечаються за право сісти в автобус та виступити перед бійцями цього разу.

Фото: Андрій Гуділін

Воїни виступили перед учнями, привітали їх зі святом ласощами і теплими словами. Діти й педагогічні колективи натомість не залишилися в боргу та презентували військовим власноручно зроблені обереги і картини учнів ліцею. 

Фото: Андрій Гуділін

Ось так і має бути. Вас також зі святами!

Рубрика "Гринлайт" наполняется материалами внештатных авторов. Редакция может не разделять мнение автора.

Командування може бути ефективним лише з таким підходом

Що краще: кулемет чи танк, а також інші важливі питання

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.