Перейти до основного вмісту

На наших помилках не вчаться.

Коли не хочеться, але доведеться.

Гарно поговорили. Або не дуже.

Вільний штат став надто вільним.

Що це нам каже?

Підполковник попереджав три роки тому.

Думай, Пєтька, думай.

Президент хоче, та чи потягнуть заводи?

Так-то і Сталін комусь подобався?

І тут починається найцікавіше.

Не ховайте ножі, інші їх лише дістають.

Дай Бог, щоб це їм за «шахеди» було.

Про Колбі в Сеулі писали, а тут у нас…

Китаю, хочеш грати на рівних?

Гнучкий реалізм as is.